O firmie Jane Lewis

Dostarczamy rozwiązania rekrutacyjne dla służby zdrowia od 1987 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, z siedzibą w północno-wschodniej Anglii i jakość leży w sercu wszystkiego co robimy.

Specjalizujemy się w rekrutacji pielęgniarek oraz personelu medycznego z całego świata dla potrzeb naszych partnerów z NHS Trust.

Dlaczego Jane Lewis

Naszą filozofią jest świadczenie usług o wysokiej jakości. Co oznacza, że koncentrujemy się na tym, aby dostarczyć naszemu klientowi, NHS Trust czy innej prywatnej organizacji zdrowia, usługi dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, przy czym to my zajmujemy się procesem rekrutacji od początku do końca.

Korzyści płynące z ubiegania się o pracę dla NHS Trust za naszym pośrednictwem, zawierają możliwość udostępnienia warunków mających pomóc w rozmowie o pracę, jak również możliwość dostosowania Twoich ambicji zawodowych do wymagań naszych partnerów z NHS Trust.

Zajmujemy się rekrutacją personelu medycznego w Wielkiej Brytanii od ponad 25 lat i zbudowaliśmy reputację w oparciu o doskonałe usługi.

W jaki sposób rekrutujemy do pracy w NHS

Rekrutujemy pielęgniarki, lekarzy, asystentów medycznych w imieniu naszych partnerów z NHS Trust i zarządzamy procesem rekrutacji.

Po otrzymaniu podania od kandydata oceniamy jego umiejętności, szkolenia, oraz doświadczenie zawodowe, jeśli spełniają one wymagania naszych klientów z NHS organizujemy rozmowę o pracę.

Kandydaci spełniający wymagania muszą posiadać rozpoznawalne kwalifikacje pielęgniarskie, posiadać prawo do pracy w Wielkiej Brytanii, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz spełniać wymagania NMC (Rada Pielęgniarek i Położnych) i GMC (Naczelna Rada Medyczna).

Ostateczna decyzja aby zatrudnić kandydata/tkę jest podejmowana przez naszych partnerów z NHS Trust, co jest równoznaczne z tym, że potrzeby klienta i kandydata muszą być kompatybilne.

W momencie otrzymania przez kandydat/kę stanowiska pracy w NHS (Brytyjska Służba Zdrowia), my kontynuujemy nasze wsparcie i porady zarówno profesjonalne, jak i osobiste przez cały okres trwania umowy.

Jak złożyć podanie o prace w NHS

Wyślij do nas swój życiorys (CV) wypełniając formularz na naszej stronie internetowej lub wyślij do nas zapytanie poprzez naszą stronę internetową lub maila na adres: international@janelewis.co.uk lub zadzwoń pod +44 (0) 1244 404080.

Twoje podanie zostanie rozpatrzone przez naszego Konsultanta ds Rekrutacji w Wielkiej Brytanii i jeżeli spełniasz wymagania naszych partnerów z NHS Trust skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na rozmowę o kwalifikacyjną.